Kuchyně
Vašich snů

Vizualizace
Vašich snů

Grafické návrhy kuchyní

Jak bude vypadat Vaše nová kuchyně? Ukážeme vám to!

Náš designer a moderní počítačový program Vám umožní dokonalou vizualizaci daného prostoru včetně konkrétních obkladů, umístění kuchyňské linky, ostrůvku, dřezu, myčky a doplňků. Při tvorbě Vašeho projektu bude pamatováno na estetiku, funkčnost, proveditelnost a ergonomii při osazování zařizovacích předmětů.
Kromě vizualizace získáte i přesné výkresy v měřítku, ty můžete použít jako podklady pro projektanta či statika. Stejně tak jsou i výbornou pomůckou pro instalatéra (okótované osy zařizovacích předmětů a jejich typy).

Podklady pro grafický návrh

Stejně tak jako u koupelny, jsou základními údaji pro zpracování projektu analýza potřeb, požadavků, přání, možností a životního stylu Vaší rodiny. Díky tomu je možné navrhnout designově, materiálově a dispozičně funkční uspořádání kuchyně speciálně pro Vás.

Jsou pro nás důležité informace o počtu členů domácnosti, zvyklostech při vaření, možností ukládání potravin, preferencí různých typů spotřebičů, napojení na technické rozvody, styl navazujícího interiéru, použité materiály apod.

Kvalita grafického návrhu je přímo úměrná kvalitě, množství a přesnosti informací, které nám poskytnete. stačí náčrtek “od ruky“, ale musí být dobře a dostatečně okótovaný, idealní i se slovním komentářem, nejlépe ve formátu A4.
Ideální je výkresová dokumentace, někdy stačí náčrtek“od ruky“, ale dobře a dostatečně okótovaný s nějakým slovním komentářem nejlépe ve formátu A4.

 

Váš náčrtek by měl obsahovat:

 • šířku, délku a výšku místnosti
 • šířku a směr otevírání dveří, barvu, hloubku ostění
 • šířku a výšku oken, výšku parapetu, členění okna, barvu, hloubku ostění
 • vzdálenost oken a dveří z pravé i levé strany k dalším stěnám
 • dostatečně okótované niky, výklenky, sloupy, schody a podobně

Vyplňte prosím formulář

  Jméno:

  Příjmení:

  E-mailová adresa:

  Telefon:

  PSČ:

  Doplňující informace:


  Prolistujte si náš katalog

  Která kuchyně se Vám líbí? Malá sektorová nebo…

  v showroomu máme vystaveno 7 vzorů kuchyní, v nabídce dalších celkem 35 sérií v 350 kombinacích.

  Galerie návrhů koupelen
  Další služby

  Pro Vaši stavbu či rekonstrukci nabízíme i další doplňkové služby:

  • obkladačské a zednické práce
  • půjčovna velkoformátové řezačky
  • doprava zboží k Vám domů
  • seznam rad a tipů pro Vaši stavbu