Koupelny
Vašich snů

Vizualizace
Vašich snů

Grafické návrhy koupelen

Vaši koupelnu uvidíte předem ze všech stran

Koupelna je jedno z míst pro vaše nejmilejší rodinné rituály. Základními údaji pro zpracování dobrého projektu je proto analýza potřeb, požadavků, přání, možností a životního stylu Vaší rodiny. Jsou pro nás důležité informace o počtu členů domácnosti, zvyklostech při vaření, styl navazujícího interiéru, použité materiály apod. Z toho pak můžeme navrhnout designově, materiálově a dispozičně funkční uspořádání Vaší nové koupelny.

 

Moderní počítačový program Vám umožní dokonalou vizualizaci daného prostoru včetně konkrétních obkladů a dlažeb, umyvadel, toalet, bidetů, van, sprchových koutů, koupelnového nábytku a doplňků. Při tvorbě Vašeho projektu bude pamatováno na estetiku, funkčnost, proveditelnost a ergonomii při osazování zařizovacích předmětů.

Kromě vizualizace získáte i přesné výkresy v měřítku, ty můžete použít jako podklady pro projektanta či statika. Stejně tak jsou i výbornou pomůckou pro instalatéra (okótované osy zařizovacích předmětů a jejich typy), a také pro provádějící firmu ke stanovení cenové nabídky (mají dokonalou představu, co od nich budete chtít, a to včetně parapetů, umístění nábytku, pračky, zrcadel apod.). Také Váš obkladač ocení, že obklady a dlažby jsou na obrázcích v poměru se skutečnou velikostí.

Projekce přes 3D brýle

Díky pohledu přes moderní 3D brýle na vizualizaci získáte téměř reálný pohled na Vaši koupelnu!
Přijďte do naší prodejny OC Vendo Park a přesvědčte se sami.

Podklady pro grafický návrh

Základními údaji pro zpracování projektu je analýza potřeb, požadavků, přání, možností a životního stylu Vaší rodiny tak, aby bylo možno navrhnout designově, materiálově a dispozičně funkční uspořádání koupelny – místa pro vaše nejmilejší rodinné rituály. Jsou pro nás důležité informace o počtu členů domácnosti, zvyklostech při vaření, styl navazujícího interiéru, použité materiály apod.

Kvalita grafického návrhu je přímo úměrná kvalitě, množství a přesnosti technických informací, které nám poskytnete. Ideální je výkresová dokumentace, někdy stačí náčrtek “od ruky“, ale musít být dobře a dostatečně okótovaný, ideal se slovním komentářem, nejlépe ve formátu A4.

Váš návrh by měl obsahovat (rozklikněte)
 • šířku, délku a výšku místnosti
 • šířku a směr otevírání dveří, barvu, hloubku ostění
 • šířku a výšku oken, výšku parapetu, členění okna, barvu, hloubku ostění
 • vzdálenost oken a dveří z pravé i levé strany k dalším stěnám
 • dostatečně okótované niky, výklenky, sloupy, schody a podobně
 • u podkrovních místností – okótovaný řez krovem nebo úhel střechy, umístění a velikost střešních oken
 • orientační rozmístění vany, umyvadla, sprchového koutu, WC
 • jméno a telefon (e-mail, mobil, fax)

U nás na prodejně si spolu s našimi prodavači vyberete konkrétní zařizovací předměty, obklady, dlažby, nábytek, armatury a doplňky. U obkladů a dlažeb je nutné specifikovat skladbu a rozvržení pokládky a barevnou kompozici, řešení detailů u vanové podezdívky, zástavby WC, zděných poliček, schůdků a výklenků.

Kvalita grafického návrhu je přímo úměrná kvalitě, množství a přesnosti technických informací, které nám poskytnete. Ideální je výkresová dokumentace, někdy stačí náčrtek “od ruky“, ale musít být dobře a dostatečně okótovaný, ideal se slovním komentářem, nejlépe ve formátu A4.

Ceník služeb

Zpracování návrhu je i přes dnešní technické vymoženosti stále pracná záležitost. Váš náčrtek prostoru koupelny musíme v počítači kompletně přepracovat do software pro návrhy a vizualizace interiérů. Teprve pak můžeme navrhovat dispozice, jednotlivé vybavení a obklady.

Naše firma Vám tuto službu nabízí zdarma jako slevu na zakoupené zboží. Před započetím zpracování je nutné společně s podklady složit částku ve výši podle ceníku. Při pozdějším nákupu zboží pak předložíte stvrzenku za zaplacený grafický návrh a tato částka Vám bude odečtena.

Návrh na e-mail!

Náhled na Vaši koupelnu nebo kuchyni zašleme na Váš e-mail ve formátu jpg.

Grafický návrh (základní) obsahuje:

 • podrobně okótovaný půdorys v měřítku
 • barevné pohledy velikosti A4
 • výpis typů a spotřeby obkladů a dlažby
 • cenu obkladů a dlažeb v naší prodejně
 • spárořez pro obkladačské firmy
 • panorama 360°
 • projekce obrázků přes 3D brýle na naší prodejně

 

Dodací lhůta 3-7 dnů (dle dohody) od odevzdání zadání a uhrazení sjednané částky.
Veškeré výše uvedené ceny jsou za zpracování grafického návrhu dle Vámi připravených podkladů bez vlastní improvizace.

 

Grafický návrh koupelny1 500 Kč
Grafický návrh – samostatné WC500 Kč
uvedené ceny jsou včetně DPH

 

Cenu grafického návrhu Vám odečteme při nákupu nad 20 000 Kč na základě předložené stvrzenky o zaplacení.

Vyplňte prosím formulář

  Jméno:

  Příjmení:

  E-mailová adresa:

  Telefon:

  PSČ:

  Doplňující informace:


  Galerie návrhů koupelen
  Panoramatický pohled 360°
  Panorama 360° je součástí grafických návrhů koupelen, které u nás realizujeme.
  (pro spuštění je potřeba povolit ve Vašem prohlížeči Adobe Flash Player)
  Další služby

  Pro Vaši stavbu či rekonstrukci nabízíme i další doplňkové služby:

  • obkladačské a zednické práce
  • půjčovna velkoformátové řezačky
  • doprava zboží k Vám domů
  • seznam rad a tipů pro Vaši stavbu