Nechejte to na nás!

Grafický návrh

Při výběru Vaší koupelny už dávno nemusíte spoléhat jen na svou představivost a obrázky v katalozích. Zpracování grafického návrhu Vaší koupelny či kuchyně v počítačové vizualizaci je i u nás standardem.

Připravíme 3D model Vaší nové koupelny či kuchyně, doladíme barvy i vybavení a upravíme podle Vašich představ. Dodáme různé pohledy návrhu a nákresy pro umístění vody, odpadů a spárořez pro obkladače.
Jako jednu z doplňkových služeb nabízíme zaměření koupelny nebo kuchyně u zákazníka. Touto službou se snažíme Vám ještě více usnadnit počáteční stres s návrhem.

Průběh realizace

Zaměření prostoru
a kontrola

Grafické návrhy zpracujeme na základě Vámi dodané výkresové dokumentace, popř. na základě našeho zaměření u Vás. Před montáží provedeme kontrolu instalací a domluvíme přesný termín.

Grafický
návrh

V případě, že se rozhodnete pro realizaci, rádi Vám zpracujeme grafický návrh ve 3D, cenovou nabídku a navíc zajistíme dovoz zboží až k Vám.

Potvrzení objednávky
smlouvy

Základní studie a cenová nabídka obsahuje grafický návrh kuchyně/koupelny a celkovou cenu kuchyňského nábytku včetně montáže nebo koupelnového vybavení. Následuje uzavření smlouvy o dílo a stanovení termínů.

Odborná
montáž

Víme, jak je těžké sehnat kvalitního řemeslníka. Nabízíme Vám proto i služby našich profesionálů, kteří provedou odbornou montáž kuchyně nebo zednické a obkladačské práce.

Ceník zaměření

Cena za zaměření koupelny je 1 000,- Kč.

 

Tuto částku Vám stejně jako u grafického návrhu odečteme při nákupu zboží nad 20 000,- Kč (na základě předložené stvrzenky o zaplacení) a získáte tak ZAMĚŘENÍ ZDARMA. 

 

Doprava k zákazníkovi je při zaměření řešena individuálně, cenu Vám sdělíme na požádání předem. Zaměření koupelny slouží pouze pro potřeby grafického návrhu. Při následné realizaci koupelny může dojít k odchylkám v důsledku srovnávání šikmých stěn, stavebních úprav atd.

Další služby

Pro Vaši stavbu či rekonstrukci nabízíme i další doplňkové služby:

  • obkladačské a zednické práce
  • půjčovna řezačky velkoformátových materiálů
  • doprava zboží k Vám domů
  • seznam rad a tipů pro Vaši stavbu