Přinášíme jedinečným lidem
jedinečná řešení koupelen
a kuchyní do jejich domovů

O nás

Kdo jsme?

Naše společnost MSO Trade a.s. působí na trzích v České a Slovenské republice již od roku 2000 jako přímý dovozce, výrobce a distributor zboží se zaměřením na vodoinstalační techniku, topenářskou techniku a vybavení koupelen.
Na výrobu produktů osobně dohlížíme a díky tomu můžeme našim zákazníkům nabízet výrobky nadstandardní úrovně kvality za velmi přijatelné ceny.

Navštivte naše prodejny

V našem moravském působišti
dlouhodobě provozujeme 2 prodejny.

V showroomu OC Vendo Park Kyjov najdete na ploše 200 m² výstavu 24 vzorových koupelen, obklady, baterie a další vybavení koupelen. Nově si zde můžete také prohlédnout 7 vzorových kuchyní, v nabídce pak máme celkem 35 sérií v 350 kombinacích. V naší další velké prodejně v Kyjově-Boršově o 400 m² najdete koupelnové studio s dalšími 23 výstavními kójemi a také veškerý specializovaný sortiment vodo-topo-plyn pro kutily i profesionální řemeslníky.

 

Věříme, že oceníte náš individuální přístup – poradíme, na místě zaměříme, připravíme grafické návrhy ve 3D, provedeme montáž i obkladačské práce. A vy si budete budování své nové koupelny nebo kuchyně jen užívat.

Sortiment výrobků

Od roku 2016 jsme sortiment vybavení koupelen sdružili pod nově vytvořenou produktovou značku Mereo. Vodovodní baterie v několika designových řadách, široký sprchový program, nepostradatelné vaničky, odtokové žlaby a sanitární keramika jsou k dispozici v mnoha variantách. Naší vlajkovou lodí jsou velmi kvalitní a prodejně úspěšné sprchové kouty ve 4 stylových řadách a mnoha provedeních.
Instalatérský sortiment v nadstandardní kvalitě v této cenové úrovni najdete pod značkou Klum. Zahrnuje bohatou nabídku mosazných armatur a tvarovek, kulových kohoutů a rohových ventilů, připojovacích a vícevrstvých trubek, výpustí, sifonů a mnoho dalšího včetně měřící a regulační techniky.
V sortimentu nerezových opletených hadic se řadíme mezi přední české výrobce s rozsáhlým sortimentem rozměrů a délek.
Díky vlastním velkoobchodním skladům realizujeme dodávky ve velmi krátkých termínech. Zboží máme skladem v dostatečném množství pro pokrytí požadavků našich zákazníků.

V případě specifických potřeb zákazníka zajišťujeme vývoj a výrobu nových produktů. U stávajících produktů je možné realizovat individuální úpravy, počínaje dodáním v obalu dle přání zákazníka až po úpravy technických parametrů produktů. Díky tomu můžeme dodávat větší i menší série produktů na míru v relativně krátkém čase.

 

Naše produkty distribuujeme prostřednictvím velkoobchodního a maloobchodního prodeje. Těší nás, že si díky našim regionálním prodejcům našly své pevné místo v prodejnách po celé České republice i na Slovensku.

 

Dobrá kvalita za výbornou cenu, precizní zpracování, léty prověřené výrobky i pravidelné novinky, jednoduchá montáž, používání i údržba, náhradní díly i 5 let od prodeje – to je to, co dělá z MSO předního dodavatele sortimentu vodo-topo-plyn i koupelnového vybavení.

Inspirujte se v našich showroomech
Vše
  • Vše
  • Koupelny
  • Kuchyně
  • Řemesla
Naši dodavatelé
part01c
part02c
part03c
part04c
part06c
part05c
part08c
part10c
part09b
part13c
part11c
part12c
Chcete posílit náš tým?

Aktuálně hledáme tyto pracovní pozice