Letní akce
Sleva 20% na plánované kuchyně

Publikováno

MSO koupelny a kuchyně, ve spolupráci s výrobcem kuchyní, slovenskou firmou Decodom připravili letní akci „Sleva 20% na plánované kuchyně„.

Naše kuchyně nabízí důmyslná a praktická řešení, při zachování perfektní funkčnosti.  Těšit se můžete na širokou nabídku barev, designových prvků, dekorů a skříněk. Pro začátek na vás čeká 35 sérií a 350 barevných kombinací.

Prohlédněte si náš katalog >>

 

Navrhneme tu pravou kuchyni pro vás

Provedeme vás na cestě za novou kuchyní – obraťte se na naše zkušené odborníky, kteří Vám rádi poradí a pomohou vám váš sen o dokonalé kuchyni splnit. Navštívit nás můžete na prodejně v obchodním centru Vendo Park v Kyjově.

Vaši novou kuchyni můžeme kompletně navrhnout podle vašich přestav- zhotovíme grafický návrh a kuchyni uvidíte předem ze všech stran. Pomůžeme vám krok po kroku, sestavit tu pravou kuchyni pro vás.


Co udělat pro novou kuchyni

Rozhodli jste se pro novou kuchyňskou linku? U nás víme, že není snadné vybrat si ideální řešení, které bude vyhovovat celé rodině. Ať už víte, jak přesně má Vaše nová kuchyně vypadat, nebo máte jen hrubou představu, vždy se můžete spolehnout na naše odborníky. Začněte u nás.

 

Zajděte si pro inspiraci do showroomu >>

V novém showroomu  OC Vendo Park v Kyjově Vám nabídneme celkem 35 sérií v 350 kombinacích. Najdete u nás 7 vzorových kuchyní, vzorníky madel, materiálů, spotřebiče i obklady a dlažby.

Prohlédněte si galerii návrhů >>

Najděte inspiraci právě pro Vaši kuchyni mezi grafickými návrhy, které jsme připravili našim zákazníkům.

Montáž kuchyní >>

Víme, jak je těžké sehnat kvalitního řemeslníka. Nabízíme Vám proto i služby našeho profesionála, který provede montáž kuchyně nebo zednické a obkladačské práce.


Kontaktujte nás

MSO KOUPELNY KUCHYNĚ
Prodejna Vendo Park
Svatoborská 1378
697 01 Kyjov

Otevírací doba:
PO – PÁ 9:00 – 19:00 hod.
SO 9:00 – 16:00 hod.
NE 10:00 – 16:00 hod.

Prodejna
tel.: +420 518 327 212
mob.: +420 777 729 048
zakazky@msokoupelny.cz


* Akce se nevztahuje na již cenově zvýhodněné kuchyně Next.